emptycart

سبد خرید شما خالی است.

محصولات خاص را مشتریان خاص انتخاب می کنند.

درباره ما

مرکز خرید آنلاین مُدیناست فعالیت خود را در زمینۀ پوشاک به‌صورت تخصصی از سال 1398 در اردبیل و تهران آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از 400 برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت مدیناست بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت نیکی مد است.
حضور موفق مدیناست طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای مدیناست انطباق دارند، خواستار همکاری با نیکی مد باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

ارسال رایگان

کلیه سفارش‌ها با مبلغ خرید بالاتر از 2.000.000 تومان به‌صورت رایگان  ارسال خواهد شد. 

بهبود تجربۀ کاربری و خرید آسان

کارشناسان و طراحان مدیناست سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به‌راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا در بعضی از محصولات 4 تا 15 روز محصول خریداری‌شده را تعویض یا به مدیناست بازگردانید.