emptycart

سبد خرید شما خالی است.

محصولات خاص را مشتریان خاص انتخاب می کنند.

درباره ما

مرکز خرید آنلاین مُدیناست فعالیت خود را در زمینۀ پوشاک به‌صورت تخصصی از سال 1398 در اردبیل و تهران آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از 400 برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت مدیناست بهبود کیفیت سبک زندگی و فروش محصولات کاملا اورجینال ( باضمانت اصالت) است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت مُدیناست است.
حضور موفق مدیناست طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک و آرایشی بهداشتی بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک و سبک زندگی ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای مدیناست انطباق دارند، خواستار همکاری با مدیناست باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

 

نام مدیناست از ترکیب ۳ کلمه “مد” ، “این ها ” و “است” الهام گرفته شده است، که نمایانگر تلاقی ایده‌ها و زیبایی در دنیای مد است. ما با افتخار میپذیریم که از مبدأ این هماهنگی در طراحی و ارائه پوشاک متنوع و جذاب برخورداریم. هدف ما ارائه‌ی محصولات با کیفیت و مد روز به شماست تا همراه ما، در دنیای جذاب مد پیشرفت کنید.


تجربه ما نشان داده است که تعهد به ارائه محصولات اورجینال و با کیفیت، یکی از اولین اولویت‌های ما است. این تعهد به باعث شد تا فروشگاه اینترنتی مدیناست دو بار در طول دو سال اخیر “فیلتر” شود، اما ما از این تجربه به عنوان یک فرصت برای بهبود و ارتقاء خدمات خود استفاده کرده‌ایم. هر چند مواجه با چالش‌ها، همچنان به تعهدمان نسبت به ارائه محصولات متمایز و اورجینال پایبند باشیم.


ما با افتخار اعلام می‌کنیم که تامین و فروش بیش از ۹۰ درصد از محصولات در “مدیناست” مستقیماً از خود فروشگاه صورت می‌پذیرد. این امر به ما این امکان را می‌دهد که به صورت مستقیم و با دقت بیشتری به کنترل کیفیت محصولات اختصاص دهیم. همواره در تمامی مراحل تولید و توزیع، تلاش می‌کنیم تا استانداردهای بالایی را حفظ کرده و اطمینان شما را درباره‌ی خرید از “مدیناست” تضمین کنیم.

 

تیم ما با انگیزه و امید به ادامه راه، در تمام مراحل ارائه محصولات به دقت به نظرات و بازخوردهای شما توجه می‌کند. اعتقاد ما این است که با حفظ کیفیت و ارائه خدمات بی‌نظیر، می‌توانیم رابطه قوی‌تری با شما، مشتریان گرامیمان، برقرار کنیم.

 

 


فروشگاه اینترنتی مدیناست در حال طراحی و پیاده سازی رابط کاربری و تجربه ی کاربری جدید با امکانات بی نظیر در ایران میباشد که انشالله تا شهریور سال ۱۴۰۳ رونمایی خواهد شد.